שימושים לאסטרולוגיה

Standard

אנשים רבים חשים שאסטרולוגיה נועדה רק לבידור או שהיא קלת דעת ללא כל שימוש שהוא. עם זאת, קיימים הרבה מאוד שימושים סבירים ומדויקים לאסטרולוגיה. ניתן להשתמש בשימושים אלה לחיי היומיום, או לאירועים או אפשרויות בחירה מיוחדות. ישן כמו שהציוויליזציה היא אחד השימושים באסטרולוגיה. במשך זמן רב משתמשים באסטרולוגיה בכדי לחשב את התקופות הטובות ביותר לחקלאות ולחקלאות אחרת לשתול ולקטוף. אסטרולוגיה שימשה גם כדי להפוך את הזמן הטוב ביותר לשחיטת בקר ושיטות גידול אחרות למוחו האישי.

Astro Pro

תכנון העתיד הוא שימוש נוסף באסטרולוגיה. כשיש לך מושג מה עתיד אותו עתיד, אתה יכול בקלות לתכנן לעתיד. בעוד שאסטרולוגיה מרוחקת מהטבע הספציפי של תחזיותיה, אסטרולוגיה יכולה למעשה לחזות כמה משתנים או תחושות שתצטרך להתמודד איתם בעתיד. לדוגמה, אסטרולוגים רבים היו מודעים לכך שבספטמבר 2001 משהו נורא עומד לקרות. למרות שהאסטרולוגיה לא הייתה מספיק מדויקת בכדי לספר בדיוק מה עומד לקרות, מוות והרס לכאורה היו קרובים ליד. אסטרולוגים אלה דחקו בכל מי שהם מכירים לשמוע על אזהרותיהם, להפסיק את כל הנסיעות ולהישאר בבית. כרגע, אלה שהאזינו עדיין בחיים.

הכנת פעילויות יומיומיות היא שימוש נוסף באסטרולוגיה. עבור עיסוקים ספציפיים, תופעות אסטרולוגיות מסוימות, יישור פלנטרי וסימני ירח טובים. חלק גדול מתופעות אלו משפיעים על חיינו לשלב בו אין פעילות טובה יותר. הכרת הפער יכולה להגדיל את חייכם במידה ניכרת. לדוגמה, אם אתה מבין ששלט הירח גורם לך להיות רגשי יתר על המידה במשך מספר ימים, במהלך תקופה זו אתה יכול לבחור באופן פעיל שלא לקבל החלטות מרכזיות. בדרך זו תימנעו מקבלת החלטות מסוכנות שלאחר מכן יהיה קשה להפוך. בנוסף, כמה יישור פלנטרי עשוי להשפיע על עבודת השגשוג שלך. יתכן שאתה יודע מתי לבקש העלאה או לנסות לקידום כשאתה מודע לזמנים אלה.

במערכות היחסים וההתנהלות שלך עם אחרים אתה יכול להשתמש גם בהשפעות אסטרולוגיות אלה. ברגע שאתה יודע כיצד אסטרולוגיה משפיעה על אורח חייך ועל חייהם של אנשים אחרים, ברור לך מתי להילחם בקרבות שלך ומתי לעמוד מנגד ולחכות להכריע בנושא. לפיכך, תוכל להיות טובה יותר להחליט כשרגשות מתרוממים מאשר כאשר יש בעיה אמיתית במערכת היחסים.

לבסוף, כדי לתזמן פעילויות, תוכלו להשתמש באסטרולוגיה. חריגות אסטרולוגיות רבות יכולות להשפיע על הצלחה או התרחשות קטסטרופה. אתה יכול להבטיח הצלחה בקלות כשאתה מתכנן חתונה, לידה או אירוע אחר על ידי בדיקת התאריך המתוכנן שלך לאותו יום כנגד תופעות אסטרולוגיות. זה יעזור לך להעריך אם התאריך שלך אפשרי או שמא יהיה מתאים יותר לקבל תאריך אחר.

אסטרולוגיה עשויה להיות קשורה גם לעזרתכם בפיתוח חייהם של ילדיכם. על ידי קריאת תרשימי לידה אסטרולוגיים, תקבל תובנה לגבי נקודות החוזק והחולשה של ילדך ככל שיהיו במהלך ההתפתחות. זה יעודד אותך לחשוף את נערך לחוזקותיהם תוך כדי לעזור להם לפתור את חולשותיהם הפוטנציאליות. זה יאפשר לבני הנוער שלהם להתפתח בדרכים שללא מידע אסטרולוגי זה יתכן שלא תוכלו לעזור להם להשיג.