היסודות הבסיסיים של האסטרולוגיה הוודית

Standard

פילוסופים עתיקים באמת האמינו שיוצרם, שהיה ברהמה, היווה השראה ליסודות האסטרולוגיה הוודית. ידע זה הועבר לצורתו הנוכחית לאורך הדורות דרך רישיס לאדם המודרני. אסטרולוגיה וודית נוצרה לפני כמה אלפי שנים, בעקבות התפיסה ההודית העתיקה של חזרה על מחזורי זמן. לפני שנוספו בצורה כתובה, נלמדה אסטרולוגיה וודית במשך אלף שנים רק בצורה בעל פה לפני שנכתבה אי פעם.

כל מטרת הלימוד על אסטרולוגיה וודית היא לאפשר לאנשים להימנע מבעיות לפני שהם מתעוררים בחייהם. הרעיון הוא פשוט להימנע מכל סכנה לפני שהיא תתממש. אסטרולוגים מודרניים רבים ישתמשו בכלים הדרושים באסטרולוגיה הוודית כדי לאפשר להם לחזות אירועים העלולים להתרחש בחייו של האדם. אסטרולוגים שמשתמשים למעשה באסטרולוגיה וודית אינם נחשבים לקטליסטים, אלא פשוט נחשבים לבעלי הכלים הנכונים והנכונים להצביע על כל אינדיקציה מועילה בחייו של אדם העשוי לעזור במניעת פעולות מסוימות. כאשר אנשים מתבשרים על הסכנה המוקדמת בזמן, הם מסוגלים להקדים התנהגויות ופעולות פשוטות כדי לאפשר להם להימנע מהסכנות הללו.

תמיד נראה שיש ויכוח בשאלה האם ניתנת לנו היכולת של רצון חופשי בחיינו, והאנשים שאינם מאמינים באסטרולוגיה הוודית בהחלט מאמינים שאין דבר כזה רצון חופשי. עם זאת, אנשים המאמינים באסטרולוגיה וודית יודעים שחשוב להיות מודעים להשפעות שעל ידי לימוד התרשימים האסטרולוגיים, פעולות מסוימות יכולות למנוע מאיתנו סכנה. כל מי שמוקדש כאסטרולוג וודי יכול לתת את ההדרכה הדרושה בכדי לבצע את השינויים היעילים ביותר בחייהם לחיים טובים יותר לאנשים אחרים אשר כנים עם הוראתם.

אסטרולוגיה וודית מבוססת על מחקר פשוט בכוכבים וידיעה כי החישובים השונים שונים מאלו של האסטרולוגיה המערבית. לכל סימן גלגל המזלות שמתחתיו אנשים יכולים להיוולד, כל אחד מחישובים אלה מותאם. מיקומם של כוכבי הלכת באסטרולוגיה המערבית המודרנית יותר אינו משפיע על סימני גלגל המזלות, אלא מתמקד בעונות השנה. לא משנה מה אסטרולוגיה שמשתמשת בה, בין שהיא וודית או מערבית, המוקד של סימני גלגל המזלות הוא עשרים ושלושה יום זה מזה, החל בסימן גלגל המזלות של טלה. המערכת של האסטרולוגיה הוודית היא כזו שמאפשרת לאנשים לדעת מה עלול לקרות בחייהם ולהיות מסוגלים לספק להם תרופות אפשריות לתיקון הקארמה שהוצבה בנתיב חייהם.